Shënohet goli i parë në ndeshjen, Japoni-Senegal – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Shënohet goli i parë në ndeshjen, Japoni-Senegal

17:19 | 24 Qershor 2018

Senegali ka arritur që të kalojë në epërsi ndaj Japonisë, 1-0 me anë të golit të shënuar nga futbollisti, Mane përcjell ORAinfo.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!