Shikoni se sa ka ndryshuar Nermini!…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shikoni se sa ka ndryshuar Nermini!…(FOTO)

22:36 | 20 Prill 2017
Nermini e bukur dhe tërheqëse.

“Aci Hayat” apo siç përkthehet në shqip “Jetë e hidhur” është njëri ndër serialet e para turke që është transmetuar te ne dhe para ekranit ka mbledhur një numër të madh të shikuesve.

Jo vetëm ngjarja e ka bërë të veçantë këtë serial, por edhe aktorët e një prej tyre është edhe Selin Demiratar apo siç njihet në serial si Nermini.

Aktorja shumë e dashur për publikun Selin Demiratar, tani ka ndryshuar paksa në dukje, por përsëri mbetet shumë e bukur dhe tërheqëse.

Shikoni më poshtë disa foto nga përditshmëria e aktores.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Samanta Karavello