Shkodranja pozon totalisht nudo dhe na fton që të…(FOTO +16) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shkodranja pozon totalisht nudo dhe na fton që të…(FOTO +16)

12:45 | 11 Janar 2017

Femna të zhveshuna pozojnë përpara aparatit të saj.

22-vjeçarja, e cila ka studiue për pikturë grafike, thotë se nuk duhet të kompleksohemi nga lakuriqësia.

“Më intereson trupi i njeriut në të gjitha format e tij, nëse po flasim për nudot. Sidomos trupi i femnës. Besoj se askush nuk duhet të ketë komplekse para fotografisë së nji grueje lakuriq, duhet ta zhveshim atë trup nga mendësia e gabueme se asht kriju vetëm për me nxitë dëshira seksuale, dhe duhet me fillue ta shohim si nji trup njeriu, i bukur në kompleksitetin, çuditshmëninë e vet”.

“Mbi të gjitha duhet me fillue me pa si nji trup që nuk i përket askujt e që nuk definon qenien e kësaj grueje”.

“Lakuriqësia në nji formë është rebelim ndaj shtypjes emocionale, psikologjike dhe me raste fizike, që i bahet grues, vetëm sepse ajo asht grue dhe vetëm sepse gjendet në atë trup. Kështu që fotot e mia tregojnë vajza që e shijojnë trupin e tyne, lakuriqësinë dhe vetë qenien e tyne”.

“Duhet të kemi ma shumë vajza të tilla dhe duhet të kemi ma pak djem që intimidohen nga vajza të tilla”.

Ajo u ba e njohun kur fotografoi dy femna teksa putheshin, ndërsa në sfond shihej nji urim për Bajramin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!