Shokon Ilda Bejleri, i shfaqet organi intim gjatë emisionit LIVE – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Shokon Ilda Bejleri, i shfaqet organi intim gjatë emisionit LIVE

11:24 | 21 Qershor 2018

Ilda Bejleri është shfaqur me një veshje shumë provokuese në emisionin e saj në Super Sport për Botërorin e Rusisë.

Asaj i dalloheshin qartë pjesët intime gjatë emisionit.

Shpresojmë të mos e ketë parë Mustafa Nano emisionin, ndryshe do ketë telashe sërish.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!