Shpërthim në Mitrovicën veriore - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Shpërthim në Mitrovicën veriore

21:51 | 10 Janar 2017

Persona të panjohur sonte kanë hedhur një mjet shpërthyes në hotelin “Sasha” në Mitrovicë.

Mjeti ka shpërthyer, ka dëme materiale por nuk ka të lënduar, citohet të ketë thënë për tanjug shefi i operativës së policisë rajonale të Kosovës Zhelko Bojiq, transmeton koha.

Një i incident i ngjashëm kishte ndodhur edhe në fillim të dhjetor.
Në këtë hotel, siç kishin njoftuar atëherë media serbe, kishte qëndruar ministrja për Dialog Edita Tahiri.
Policia e Kosovës është në vendin e ngjarjes.

LEXO PO ASHTU:  Gjendet trupi i pajetë i një burri në Liqenin e Velesit
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera