Shtrihet në spital ish-presidenti i SHBA-së George H.W. Bush – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shtrihet në spital ish-presidenti i SHBA-së George H.W. Bush

12:08 | 19 Prill 2017

McGrath konfirmoi dje përmes një komunikate se Bush u shtri përsëri në spital për shkak të një kolli që nuk po e linte të flinte. Por doli se kolli ishte shkaktuar nga pneumonia, e cila është trajtuar, ka thënë McGrath, transmeton Express.

“Presidenti Bush është në gjendje të mirë dhe po mbahen në spital për mbikëqyrje të mëtejme derisa ta rifitojë fuqinë,” ka thënë ai./

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!