Si ta shikoni listën e çdo personi që jua ka injoruar kërkesën për tu bërë miq në Facebook? (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Si ta shikoni listën e çdo personi që jua ka injoruar kërkesën për tu bërë miq në Facebook? (Foto)

10:58 | 04 Janar 2017

Por, ekziston një mënyrë shumë e lehtë dhe e thjesht për ta shikuar listën e krejt njerëzve të cilët nuk jua kanë pranuar kërkesën për tu bërë miq, transmeton telegrafi.

Kyçuni në Facebook dhe klikoni ikonën “Friends” në pjesën e djathtë të ekranit

Klikoni butonin “See All”

Pastaj, klikoni butonin “View Sent Requests”

Dhe, tani keni qasje për t’i parë të gjithë njerëzit që nuk e kanë pranuar kërkesën për tu bërë miq.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!