Silva e kalon PSG'n në epëris (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Silva e kalon PSG’n në epëris (Video)

21:36 | 11 Janar 2017

Paris Saint-Germain ka kaluar në epërsi ndaj Metz me golin e shënuar nga Thiago Silva.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Një shqiptar bëhet milioner me vetëm 10 euro, ja basti i çmendur
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...