Southampton – Liverpool, formacionet zyrtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Southampton – Liverpool, formacionet zyrtare

20:06 | 11 Janar 2017
SOUTHAMPTON, ENGLAND - Saturday, November 19, 2016: Liverpool's Nathaniel Clyne in action against Southampton during the FA Premier League match at St. Mary's Stadium. (Pic by David Rawcliffe/Propaganda)

Liverpooli është mysafir i Southamptonit në ndeshjen e Kupës së Ligës.

Këto janë formacionet zyrtare:

Southampton: Froster, Cedric, Yoshida, Van Dijk, Bertrand, Clasie, Davis, Romeu, Redmond, Tadic, Rodriguez

Liverpool: Karius, Clyne, Lovren, Klavan, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Lallana, Firmino, Sturridge

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera