Southamptoni e befason Liverpoolin (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Southamptoni e befason Liverpoolin (Video)

21:07 | 11 Janar 2017

Southamptoni ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit me golin e shënuar nga Redmond.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Përfaqësuesja e Kosovës U-21 nesër luan miqësore me Dritën e Gjilanit
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera