Sulm terrorist në Turqi, tentohet hyrja në komisariatin e policisë (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sulm terrorist në Turqi, tentohet hyrja në komisariatin e policisë (Video)

15:12 | 10 Janar 2017

CNN turk shkruan se njëri prej terroristëve, që kishte bombë në trup, mbeti i vrarë.

Son dakika: Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çatışma

Në vendin e ngjarjes u dërguan menjëherë përforcime, në mesin e të cilëve edhe ekipe të forcave të ndërhyrjes së shpejtë, si dhe punonjës të shëndetësisë. Në zonë vazhdon operacioni për kapjen e terroristit apo të terroristëve të tjerë, që arritën të arratisen nga vendi i ngjarjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!