Sulmin në Paris e kreu vetëm një person, thotë Policia franceze – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Sulmin në Paris e kreu vetëm një person, thotë Policia franceze

23:00 | 20 Prill 2017

Policia franceze tani thotë se sulmi ndaj policëve në qendër të Parisit është kryer nga vetëm një person.

Sulmuesi është vrarë nga Policia, pak pasi ai shtiu me armë zjarri ndaj policëve.

Dy policë kanë vdekur nga sulmi, që mendohet të jetë terrorist.

Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën ku ka ndodhur sulmi, në Paris.

LEXO PO ASHTU:  Blindohet Londra, këto janë veturat super të sofistikuara që po patrullojnë nëpër qytet (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!