Sulmuesi i Milanit në teste mjekësore te skuadra e re (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sulmuesi i Milanit në teste mjekësore te skuadra e re (FOTO)

12:10 | 12 Janar 2017

Luiz Adriano dhe Milan do të ndahen përfundimisht gjatë këtij muaji. Sulmuesi brazilian karrierën do ta vazhdojë te ekipi rus, Spartak Moscow.

Sipas Sky Sport, Adriano nesër pritet të udhëtojë drejt Gjermanisë për t’i kryer testet mjekësore te skuadra e re, përcjell Express.

Reprezentuesi i Brazilit gjatë karrierës ka veshur edhe fanellën e Internacionalit dhe Shakhtar Donetskut.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!