Superbomba amerikane provokon me të brendshme (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
°C

Superbomba amerikane provokon me të brendshme (Foto)

23:45 | 11 Janar 2017
f1_1484172489-4684337

Biondja bombastike, Charlotte McKinney, ka realizuar një set të ri fotografish mjaft joshëse.

Amerikania 23-vjeçare ka pozuar së fundmi për një fushatë të re reklamuese të firmës së njohur, Guess.

Modelja gjoksmadhe është dukur mjaft seksi, me veshje të brendshme.

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera