Syrigana e Istogut numëron 74 orë që ka mbetur pa energji elektrike – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Syrigana e Istogut numëron 74 orë që ka mbetur pa energji elektrike

19:26 | 08 Janar 2017

Ka thënë madje se janë dhjetë fshatra të kësaj ane që vazhdimisht përballen me këtë problem.

“Një erë e vogël na lë pa rrymë. Kjo është hera e dytë brenda 10 ditësh që mbesim pa rrymë me më shumë se 30 orë”, ka treguar ai, duke thënë madje se këso reduktimesh po përjetojnë që nga korriku.

“Reduktime të ashpra, gjoja se po e riparojmë rrjetin elektrik”, ka thënë ai.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!