Të pasmet apo gjoksin, kë preferoni ju?! (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Të pasmet apo gjoksin, kë preferoni ju?! (Foto)

13:20 | 20 Prill 2017

Jo vetëm të pasmet, por edhe gjoksin. Shumë prej tyre e pranojnë pa asnjë problem se kanë bërë ndërhyrje kirurgjike.

Po ju kë preferoni: gjoksin apo të pasmet?

Këto foto tregojnë yjet më seksi në IG.

LEXO PO ASHTU:  Ukrainasja bënë ”twerk” në mes të rrugës, shkakton aksident trafiku (VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...