Terroristët tentuan të hidhnin policinë në ere, ja çfarë e prishi planin e tyre (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Terroristët tentuan të hidhnin policinë në ere, ja çfarë e prishi planin e tyre (FOTO)

15:25 | 10 Janar 2017

Ndërkohë, dy të tjerët kanë mundur të largohen.

Mësohet se tre personat tentuan që të hynin në godinë duke shpërthyer një bombë fillimisht, të cilën e kishte të vendosur në trup njëri prej tyre, shkruan Hurriyet., ndërkohë që pas këtij shpërthimi pritej që të ndërhynin edhe dy të tjerët duke përfituar nga rrëmuja e krijuar.

Plani i sulmuesve është prishur në momentin kur është pikasur terroristi i parë duke u neutralizuar nga policia.

c

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!