Tetë yjet që do të ndërrojnë skuadër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Tetë yjet që do të ndërrojnë skuadër

16:12 | 21 Prill 2017

Disa lojtarë të mëdhenj do të ndërroj skuadër në këtë verë që po vjen.

Disa do të largohen nga skuadra për shkak të mintuazhës së vogël, e disa do të kërkojnë që të luajnë për skuadra më të mëdha.

James Rodriguez, Alvaro Morata, Nico Gaitan, Renato Sanchez, Douglas Costa, Cesc Fabregas, Lucas Perez dhe Gabriel Barbosa-Gabigol, janë vetëm disa nga emrat që në këtë verë do të ndërrojnë skuadër për shkak që janë të palumtur në skuadrat e tyre aktuale, transmeton ORAinfo nga Calciomercato.

Emrat e lartë cekur tashmë kanë disa pista për transferimin e tyre, ku skuadrat si, Chelsea, Tottenham, Arsenal, Milan, janë duke i kërkuar këta yje, e që janë shumë afër transferimit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!