Tmerrohen madrilienët! Ylli i madh pranon largimin nga ‘Santiago Bernabeu’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Tmerrohen madrilienët! Ylli i madh pranon largimin nga ‘Santiago Bernabeu’

13:24 | 20 Qershor 2018

Manchester United, Chelsea dhe Paris Saint-Germain janë vendosur të luftojnë për yllin e Real Madridin , Marco Asensio, raporton  El Gol Digital,përcjell ORAinfo.

Spanjolli është i interesuar të qëndrojë në Santiago Bernabeu, por dëshiron garanci për kohën e tij nga menaxheri i ri i Madridit, Julen Lopetegui.

Dhe nëse ai nuk do të marrë përgjigjen që dëshiron nga ish shefi i Spanjës atëherë ai mund të kërkojë të largohet nga kryeqyteti spanjoll./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!