Tottenhamit në zi, trajneri i ekipit U23 vdes në fushë (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Tottenhamit në zi, trajneri i ekipit U23 vdes në fushë (FOTO)

11:29 | 21 Prill 2017

Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës.

Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur për skuadrat si: West Bromwich Albion, Aston Villa, Middlesbrough e Rangers. Ai ishte edhe pjesë e përfaqësueses së Anglisë nga viti 1996 e deri më 2022.

LEXO PO ASHTU:  Arsenal dhe Bayern Munich, fitojnë me spektakël (VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...