Tragjike në Lushnje, gruaja varë veten në kasollen e bagëtive – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Tragjike në Lushnje, gruaja varë veten në kasollen e bagëtive

18:06 | 18 Prill 2017

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kamçisht, ku 53-vjeçarja me iniciale Dh.P është vetëvarur në kasollen e bagëtive afër banesës.

Ende nuk dihen arsyet e këtij akti, por nga hetimet e para mësohet se ajo ka qenë në gjende të rënduar depresive.

Familjarët kanë deklaruar në polici, se 53-vje☼arja pre kohësh vuante nga depresioni.

Policia thotë se lidhur me këtë ngjarje hetimet po vazhdojnë, ndërsa materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Lushnjes, për vlerësim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!