Tre femra dehin futbollistin dhe e përdhunojnë gjithë natën (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Tre femra dehin futbollistin dhe e përdhunojnë gjithë natën (FOTO)

13:00 | 14 Dhjetor 2016

Jemi mësuar të dëgjojmë histori të meshkujve që përdhunojnë femra, por nga Angli vjen një histori me kah të kundërt.

Tre femra janë paditur në gjyq pasi kanë përdhunuar një futbollist të njohur, i cili ka dashur të mbetet anonim.

Brogan Gillard 26 vjeç, Paige Cunningham 22 vjeç dhe Shannon Jones 20 vjeç, janë njohur me futbollistin në një klub nate në Preston.

Ato e kanë marrë në shtëpi dhe pasi e kanë dehur me vodka e kanë përdhunuar duke kryer edhe disa rite të çuditshme seksuale.

Kur ka ardhur në vete ai ka njoftuar policinë për ngjarjen.

Femrat e kanë pranuar fajin pa kundërshtuar asnjë detaj të ngjarjes.

LEXO PO ASHTU:  Tortë me mollë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...