Trump e nis me skandal: Shikojeni çka i bën gazetarit të CNN (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Trump e nis me skandal: Shikojeni çka i bën gazetarit të CNN (Video)

19:48 | 11 Janar 2017

Presidenti i ri amerikan Donald Trump duket se nuk i ka përmirësuar raportet me televizionin CNN, pasi që në momentin që gazetari i këtij televizioni tentoi t’i bëjë pyetje, ai reagoi ashpër kundër tij.

Ai ka refuzuar t’ia jap fjalën gazetarit të televizionit më të madh në botë, CNN.

“Televizioni i juaj prodhon lajme të rreme. Jeni një organizatë e tmerrshme”, tha Trump gazetarit të CNN-it.

Trump do të inaugurohet zyrtarisht president i SHBA-ve më 20 janar.

LEXO PO ASHTU:  Evakuohet i tërë qyteti gjerman ditën e Krishtlindjeve, për shkak të bombës
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...