Tuna martohet për herën e dytë, ja si dukej në martesën e parë (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Tuna martohet për herën e dytë, ja si dukej në martesën e parë (FOTO)

09:57 | 12 Janar 2017

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin.

Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net

Tuna ishte e martuar në vitin 2010 me Rilind Reka, djalin e ish Ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Europian, por, martesa e tyre përfundoi pasi një viti dhe sipas raportimit të medieve, arsyeja pse Tuna dhe Rilindi u ndanë se ata ishin të ndryshëm njëri me tjetrin dhe se krenaria nuk i la të ishin bashkë.

Pas ndarjes, Tuna nuk është se vuajti gjatë, pasi disa vite më vonë deklaroi haptazi lidhjen e dashurisë me reperin Cozman.

Nga kjo lidhje nuk pati zyrtarizime, pasi që çifti u nda disa herë e u ribashkua, për t’i dhënë përfundimisht mbarimin e gjithçkaje para ca muajve.

Tani, Tuna është martuar me Patrisin dhe po presin fëmijën e tyre të parë!

Ja fotot si dukej Tuna në dasmen e saj të parë!

t-00021585altuna-sejdiu-dasma-004-5002845169912_small_12833369466_small_2

LEXO PO ASHTU:  Nxehet situata në Big Brother...vajzat zhveshin djemtë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...