Tyga e Kylie nuk i ndalin skenat! E shfaqin dashurinë më këtë përqafim të nxehtë (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Tyga e Kylie nuk i ndalin skenat! E shfaqin dashurinë më këtë përqafim të nxehtë (Foto)

16:57 | 11 Janar 2017

Ata nuk hezitojnë aspak që t’ia bëjnë me dije botës së janë të dashuruar marrëzisht me njëri-tjetrin.

Kylie Jenner e Tyga shumë shpesh bëjnë paraqitje të përbashkëta publike dhe asnjëherë nuk i qëndrojnë larg njëri-tjetrit.

E romanca tyre ka kaluar në një nivel tjetër e ndihmuar nga temperaturat ekzotike të Meksikës, transmeton ORAinfo.

Duke u ndjerë rehat nën rrezet përcëlluese të diellit, tash kur gjysma e botës është duke u ngrirë nga të ftohtët, dyshja kanë gjetur kohë që të fotografohen në një moment shumë intim. /ORAinfo/

Flashback: Tyga shared this snap of himself with girlfriend Kylie Jenner on holiday in Mexico last week 

LEXO PO ASHTU:  Gjiko më në fund shprehet (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...