UEFA cakton datat e ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

UEFA cakton datat e ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve (FOTO)

12:53 | 21 Prill 2017

UEFA ka zbuluar datat e ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

LEXO PO ASHTU:  Bale e 'bombradon' portën e Serbisë (Video)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!