UEFA kurdis shortin në Ligën e Kampionëve? Shikojeni… (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

UEFA kurdis shortin në Ligën e Kampionëve? Shikojeni… (VIDEO)

13:58 | 21 Prill 2017

Ian Rush është duke u kritikuar për mënyrën si tërhoqi çiftin e parë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Ai nuk i përziu goglat por e kapi menjëherë atë që doli për kundërshtar të Real Madridit, rivali i qytetit, Atletico Madrid.

VIDEO: http://as.com/videos/2017/04/21/portada/1492770893_687004.html?autoplay=1&id_externo_rsoc=CM_ES_TW_Fr_13_03_A10F_B04O_C05I_D04P_E04T

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!