Urdhërarrest për Albin Kurtin - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Urdhërarrest për Albin Kurtin

09:51 | 21 Prill 2017

Gjykata Themelore në Prishtinë ka lëshuar urdhërarrest për deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Gjyqtari Beqir Kalludra ka thënë për KTV-në se pas arrestimit të Kurtit, atij do t’i caktohet masa e paraburgimit.

Kalludra këtë vendim e ka marrë për shkak të mungesës së tij në seancën gjyqësore për gazin lotsjellës.

LEXO PO ASHTU:  “Është një gjurmë e këmbës së një femre në ballkonin prej ku ra Arbnor Dehari”
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...