Ushtrimet që jua krijojnë vijën V, të cilës asnjë femër s’mund t’i rezistojë (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ushtrimet që jua krijojnë vijën V, të cilës asnjë femër s’mund t’i rezistojë (Video)

11:44 | 28 Dhjetor 2016

Është e vërtetë se muskujt e barkut krijohen në kuzhinë, por krijimi i prerjes seksi “V” merr shumë më shumë punë.

Për ta fituar këtë prerje duhet të krijoni një program ushtrimor me ushtrime për forcimin e muskujve të barkut, por nevojiten edhe ushtrime të këmbëve, transmeton telegrafi.

Këto janë disa nga ushtrimet të cilat duhet t’i futni në programin tuaj për ta fituar këtë prerje që i çmend të gjitha vajzat.

Reverse Crunches (4 seta me 10-12 përsëritje)

Flutter Kicks (4 seta me 10-12 përsëritje)

Abs Hold : Stili V (30+ sekonda)

Hanging Leg Raises (4 seta me 10-12 përsëritje)

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!