Vajza nga Tirana i kërkon seks treshe shoqes, përgjigja e vajzës është e tmerrshme (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vajza nga Tirana i kërkon seks treshe shoqes, përgjigja e vajzës është e tmerrshme (FOTO)

23:00 | 20 Mars 2017

E duan aq shumë njëra-tjetrën, sa janë gati të sakrifikojnë çdo gjë, por kur bëhet fjala për dominim të njërës mbi tjetrën bëhen shumë xheloze.
Siç duket, Jona ka marrë një propozim nga shoqja e saj, e cila është miratuar nga vetë marrësja për të pasur një treshe midis dy vajzave dhe partnerit të Jonës.

Çudia ka ndodhur më vonë kur vajza ka pasur frikë se i dashuri do pëlqejë më shumë shoqen se sa atë, në një marrëdhënie të tillë.

Biseda mes tyre është acaruar aq shumë, sa Jona është detyruar t’i dërgojë një surprizë shoqes së saj… e gjeni dot?/JOQ/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!