Pasi ndërroj jetë politikani kosovar, Thaçi vjen me reagimin e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Pasi ndërroj jetë politikani kosovar, Thaçi vjen me reagimin e tij

23:21 | 21 Qershor 2018

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ngushëlluar familjen Ahmeti, pas vdekjes së Xhafer Ahmtit, konsullit të Kosovës ne Mal të Zi,“Më pikëlloi shumë lajmi për vdekjen e parakohshme të Xhafer Ahmetit”, ka shkruar presidenti në Facebook.

“Ka qenë gjithmonë një bashkëpunëtor i mirë dhe i çmuar. Ishte një prej diplomatëve më të dalluar të Kosovës, me përplot energji për të punuar”.

“Ngushëllime familjes Ahmeti, miqve dhe kolegëve të tij”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!