Vdekje e dyshimtë në Suharekë - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Vdekje e dyshimtë në Suharekë

11:35 | 16 Prill 2017

Njësitet policore relevante kanë dalur në vendin e ngjarjes.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar për autopsi”- njofton policia.

 

LEXO PO ASHTU:  Aksident i rëndë në Prishtinë, ka të lënduar (Video-Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...