Vdes një person në aksident trafiku - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Vdes një person në aksident trafiku

15:08 | 16 Prill 2017

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:00. Sipas Policisë, dy të lënduarit po trajtohen ne QKUK.

LEXO PO ASHTU:  Vritet me armë zjarri një person në Fier, qëllohet brenda makinës
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...