Vdes një punëtor në vendin e punës në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vdes një punëtor në vendin e punës në Prishtinë

11:38 | 16 Prill 2017

Njësitet policore si dhe Inspektori i Ministrisë se Punës dhe Mirëqenies kanë dal në vendin e ngjarjes.

“Me urdhër te prokurorit  trupi i pa jetë është dërguar në autopsi në Mjekësinë Ligjore”- thuhet tutje në raportin e policisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!