Vëllai rreh motrën në Rahovec - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Vëllai rreh motrën në Rahovec

12:09 | 16 Prill 2017

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”- njofton policia

LEXO PO ASHTU:  Shfaqen persona të armatosur në Ribar, intervenon policia
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...