Vendet e “paimagjinueshme” ku i fusin studentet kopjet (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Vendet e “paimagjinueshme” ku i fusin studentet kopjet (FOTO)

12:44 | 19 Dhjetor 2016

Të jesh student jo i mirë normalisht do të të detyrojë të kopjosh…ose të ngelesh.

Por për kopjacët ka gjithmonë një zgjidhje.

Ja cilat janë disa prej mënyrave që ata kanë zgjedhur për të fshehur kopjet e tyre.

LEXO PO ASHTU:  Këto pula kushtojnë 2500 dollarë, ja pse! (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...