Vera po vjen: A do i vishnit këto mbathje? (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vera po vjen: A do i vishnit këto mbathje? (Foto)

18:04 | 21 Prill 2017

Nuk janë të pakta femrat që thonë se janë lodhur me faktin se të brendshmet u dallohen përmes fustanit.

Duket se tashmë ato e kanë një zgjidhje.

Një kompani amerikane ka ofruar një seri me të brendshme ngjitëse, të cilat kanë marrë vlerësim.

Kompania Shibue Couture thotë se këto të brendshme janë super të rehatshme dhe ju garantojnë që asgjë nuk bie në sy.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!