Vetura rrëshqet nga rruga në Dollc (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Vetura rrëshqet nga rruga në Dollc (FOTO)

17:13 | 19 Prill 2017

Aksidenti duket të jetë shkaktuar për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë në rrugë me kushtet atmosferike.

LEXO PO ASHTU:  Rrotullohet me veturë, nuk raportohet për të lënduar (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...