Video e tmerrshme: Kështu ndodhi sulmi në Paris (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Video e tmerrshme: Kështu ndodhi sulmi në Paris (VIDEO)

08:51 | 21 Prill 2017

Mbrëmë rreth orës 21:00 Parisi ishte cak i sulmit terrorist, përgjegjësinë e të cilit e mori grupi terrorist ISIS.

Një polic ka mbetur i vdekur dhe dy persona janë plagosur nga sulmuesi, i cili ka shtënë me armë zjarri në bulevardin “Champs-Elysees”.

Jusuf El Osri thuhet se është identiteti i sulmuesit dhe besohet se është nga Belgjika.

Shikoni momentin e sulmit:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!