Viktima e parë nga moti i ftohtë në Maqedoni - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Viktima e parë nga moti i ftohtë në Maqedoni

21:27 | 08 Janar 2017

Një i pastrehë 68 vjeçar është gjendur i vdekur në Komunën e Aerodromit. Për momentin informacionet se ka vdekur shkaku i temperaturave të ulëta nuk janë zyrtare, përderisa këtë nuk e vërtetojnë analizat e obduksionit.

Rastin në polici e ka paraqitur shoku i tij, gjithashtu edhe ai pa shtëpi. Trupi i viktimës është dorëzuar për obduksion, ndërsa analizat do të tregojnë prej çka ka vdekur 68 vjeçari.

 

LEXO PO ASHTU:  Shqiptari ekzekutohet me 3 plumba në mes të rrugës në Itali
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera