Vjehrri i çudit të gjithë! Puth nusen e djalit në mes të dasmës (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vjehrri i çudit të gjithë! Puth nusen e djalit në mes të dasmës (VIDEO)

11:51 | 29 Dhjetor 2016

Një burrë ka puthuar nusen e djalit të tij.

Dhe këtë e ka bërë në mes të ceremonisë.

Por më pas ai ka sqaruar gjithçka duke qetësuar të ftuarit që shqyen sytë nga habia.

Ai kishte vendosur një bast rreth 1 mijë e 500 dollarë me një mik, se do bënte diçka të tillë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!