Vlorë, një makinë gjendet e fundosur në det – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vlorë, një makinë gjendet e fundosur në det

09:32 | 09 Janar 2017

Mjeti është gjetur te ‘Plazhi i Vjetër’ dhe nuk dihet nëse ka persona brenda në makinë.

“Rreth orës 07:22, është gjetur nga Policia një automjet në det. Ngjarja ka ndodhur në zonën ujore të plazhit të vjetër, ku rreth 20-30 m larg nga bregu i detit është gjetur në ujë një automjet tip “Fuoristradë”informon policia.

Sipas policisë, automjeti ndodhet brenda në ujë dhe përreth tij deri tashmë nuk vërehet të ketë ndonjë marerial të kundraligjshëm.

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Policinë Kufitare, po punojnë për nxjerrjen nga uji të këtij mjeti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!