Vonesa në 3 fluturime në Aeroportin”Adem Jashari” - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Vonesa në 3 fluturime në Aeroportin”Adem Jashari”

10:37 | 06 Janar 2017

Zyrtari për informim në Aeroportin e Prishtinës,”Adem Jashari”, Unidon Krasniqi, ka bërë me dije se sot janë 46 fluturime në shkruaje dhe ardhje.

“Deri tani është realizuar një fluturim, kurse tani kemi vonesë për tri fluturime dhe presim që gjatë ditës të realizohen fluturimet. Ne i lusim udhëtarët që nëse ka anulime të jenë në kontakt me agjencitë e tyre”, ka thënë për Emisionin e Mëngjesit të rtk-së.

LEXO PO ASHTU:  Kryeministri e Ministri i Financave flasin sot për Buxhetin e vitit që vjen
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...