‘Xhbanja’ ende me pushime në Greqi, publikon një tjetë foto që ju pa fjalë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

‘Xhbanja’ ende me pushime në Greqi, publikon një tjetë foto që ju pa fjalë

20:28 | 24 Qershor 2018

Është ndër aktoret e cila me paraqitjen në jetën reale, la të gjithë me gojë hapur.

Krahas shumë angazhimeve në aktrim, edhe ajo ka ndarë kohë për pushimet, të cilat ka vendosur t’i kalojë në një vend shumë të frekuentuar nga të gjitha fytyrat e njohura, ishullin Santorini të Greqisë, shkruan kosovarja.

Tash e sa dit, Xhbanja nuk po ndalet me imazhet të cilat e paraqesin atë një zonjë me shumë klas, e njëkohësisht tregojnë kohën e mrekullueshme që aktorja është duke e kaluar në atë vend.

Siç duket, aktores i ka pëlqyer pa masë Santorini, nga i cili tash e sa dit nuk po ndahet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!