Yllin që e do Milani, po e transferon Chelsea – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Yllin që e do Milani, po e transferon Chelsea

09:47 | 22 Qershor 2018

Chelsea do ta largoj Pedron në këtë afat.

Skuadra londineze i ka bërë me dije spanjollit se nuk është në planet e tyre, andaj është i lirë të gjej një skuadër të re.

Chelsea dëshiron që ta transferoj Jose Maria Callejonin, duke i ofruar Napolit, David Luizin, përcjell ORAinfo.

Londinezët duhet të shpejtojnë që ta marrin anësorin, pasi në garë është edhe Milani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!