Zaimina poston videon provokuese, por pendohet dhe e fshin menjëherë...(FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Zaimina poston videon provokuese, por pendohet dhe e fshin menjëherë…(FOTO)

23:33 | 20 Mars 2017

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën është duke bërë një kërcim mjaft provokues duke ekspozuar të pasmet e saj më shumë seç duhet.

Vetëm pas 3  minutash ajo e hoqi videon, megjithatë portalet kanë mundur të ruajnë disa foto.

LEXO PO ASHTU:  Me 1 prill videoklipi më i ri "Pare si Thaçi"
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...