Zbardhet Ulqini (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Zbardhet Ulqini (Foto)

21:22 | 11 Janar 2017

Temperaturave të ulëta të cila po përcillen edhe me dëborë pothuajse në tërë rajonin nuk i ka shpëtuar as qyteti i Ulqini.

Në disa fotografi dhe video të dërguara nga atje shihet se dëbora ka zbardhur qytetin e Ulqinit gjë e cila nuk ndodhë shumë shpesh.

Në video po ashtu shihet se kompanitë mirëmbajtëse të rrugëve kanë dalë menjëherë duke u kujdesur për pastrimin e rrugëve në Ulqin.

Fotografia e Milot Nuraj

Fotografia e Milot Nuraj

Fotografia e Milot Nuraj

9841

LEXO PO ASHTU:  Ditën që u largua nga Shtëpia e Bardhë, Obama përjetoi edhe një tmerr në aeroplanin e tij (FOTO/VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...