Zbulohet çfarë i pëshpëriti në vesh Ronaldo Lewandowskit pas ndeshjes (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zbulohet çfarë i pëshpëriti në vesh Ronaldo Lewandowskit pas ndeshjes (Foto)

17:10 | 21 Prill 2017

Pas ndeshjes Real Madrid – Bayern Munich në Ligën e Kampionëve Cristiano Ronaldo dhe Robert Lewandowski biseduan shkurt me njëri-tjetrin.

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, i ka bërë thirrje sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski t’i bashkohet atij në Santiago Bernabeu.

E përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se njësoj sikurse Ronaldo, edhe mbrojtësi Sergio Ramos e ka ftuar polakun të nënshkruajë me “Los Blancos”.

Lewandowski tashmë një kohë të gjatë është objektiv i presidentit të Los Blancos, Florentino Perez.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!