Zbulohet data kur luhen gjysmëfinalet e Champions Leagues – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zbulohet data kur luhen gjysmëfinalet e Champions Leagues

13:51 | 21 Prill 2017

Është hedhur shorti për gjysmëfinalen në Ligën e Kampionëve në Nyon të Zvicrës.

Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues.

Real Madrid – Atletico Madrid dhe Monaco – Juventus janë dy çiftet që do të luftojnë për finalen e madhe të Kardifit.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj.

Ndeshjet e kthimit një javë më vonë. Ndërsa finalja e madhe do të luhet më 3 qershor.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!