ZBULOHET: Ky njeri nuk e lejoi Jamesin të transferohej tek Chelsea - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

ZBULOHET: Ky njeri nuk e lejoi Jamesin të transferohej tek Chelsea

20:00 | 11 Janar 2017

Chelsea është shumë e frustruar me Cristiano Ronaldon, pasi nuk e ka lënë James Rodriguezin që të transferohet në “Stamford Bridge”.

Ylli portugez ka arritur që ta bind mesfushorin kolumbian që të mos largohet nga Real Madridi në drejtim të skuadrës londineze për shumën e 78 milionë funteve, transmeton ORAinfo.

Siç mësojnë mediat angleze, ishte Ronaldo ai që nuk e kishte lënë Jamesin të transferohet tek Chelsea, edhe pse Roman Abramovich i kishte ofruara kolumbianit një pagë prej 120 mijë funte në javë.

Por, James në minutat e fundit kishte arritur që të bindje nga Ronaldo dhe ky largim nuk do të ndodh deri në fund të sezonit./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Bayern Munich - Hamburger, 7+ (VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...